G-5HQRNHEWSG ‘Kurtlar Vadisi Vatan’ın Fragmanı Yayınlandı! – Bosnaklar1.com

‘Kurtlar Vadisi Vatan’ın Fragmanı Yayınlandı!

Makedonya’da orman yangınları devam ediyor
Ağustos 4, 2017
Öğrencilere Verilecek Devlet Desteği Belli Oldu
Ağustos 4, 2017

‘Kurtlar Vadisi Vatan’ın Fragmanı Yayınlandı!

FETÖ ELEBAŞISI FETULLAH GÜLEN’İN SAHNELERİ ÇOK KONUŞULACAK

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in hain darbe girişiminin nasıl başarısızlıkla sonuçlandığını konu alan Kurtlar Vadisi Vatan filminin fragmanı, düzenlenen gala gecesiyle birlikte yayınlandı. Filmde FETÖ elebaşının sahneleri, çok konuşulacak gibi görünüyor.

İLK DEFA FRAGMAN GALASI YAPILDI

Necati Şaşmaz’ın başrolünde oynadığı, uzun yıllar televizyon dizisi olarak ekranlara gelen ve daha önce 4 ayrı sinema filmi çekilen Kurtlar Vadisi’nin yeni filminin fragman galası, Zorlu Center’da gerçekleşti. Kurtlar Vadisi Vatan’ın senaryosunda da imzası bulunan Şaşmaz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye’de ilk kez fragman galası düzenlediklerini söyledi.

“DARBE GİRİŞİMİNDEN SONRA FİLM İÇİN ÇOK TALEP ALDIK”

Başrol oyuncusu Şaşmaz, filmin çekimlerinin beş hafta sürdüğünü ve filmin 29 Eylül’de vizyona gireceğini belirterek, “Biz bu filmi yapmaya karar verdiğimiz zamandan bugüne kadar çok zorlu bir süreçten geçtik. Biz 17 ya da 18 Temmuz’da ‘Darbe girişimiyle ilgili Kurtlar Vadisi filmi yapmak istiyoruz’ dedik. Çok yoğun bir talep olduğu için böyle bir film yapmayı düşündüğümüzü söyledik.” diye konuştu.

 

Kaynak : http://www.merkeztv.com.tr/haber/25836/kurtlar-vadisi-vatanin-fragmani-yayinlandi


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir