G-5HQRNHEWSG Kurtlar Vadisi Vatan”ın Köln Galası’na yoğun ilgi… – Bosnaklar1.com

Kurtlar Vadisi Vatan”ın Köln Galası’na yoğun ilgi…

İncirli metrobüs istasyonu bu gece kapanıyor!
Eylül 29, 2017
İnternetten alınan vergiye yüzde 50 zam geliyor
Eylül 29, 2017

Kurtlar Vadisi Vatan”ın Köln Galası’na yoğun ilgi…

Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen “Kurtlar Vadisi Vatan” filminin galasına ilgi yoğun oldu.

Cinedom Köln’de gerçekleştirilen gösterime katılan filmin başrol oyuncuları Necati Şaşmaz, Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertuğrul Şakar, kırmızı halıda poz vererek, filmi seyircilerle birlikte izlediler.

DEMOKRATİK OLUP OLMADIKLARINI GÖRECEĞİZ

Filmin gösterimi öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Necati Şaşmaz, yaklaşık 10 yıl önce Kurtlar Vadisi’ni Almanya’nın yasaklamak istediğini, bugün ise Hollanda’dan bu tür haberler aldıklarını ifade ederek, “Böyle bir şeyin olabileceğini pek sanmıyorum. Avrupa’dan demokratik olarak söz ediyorlar, bakalım demokratik olup olmadıklarını göreceğiz.” dedi.

TELEVİZYON EKRANLARINA DÖNÜYORUZ

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Kurtlar Vadisi hayranlarına da seslenen Şaşmaz, dizinin ismini ” Kurtlar Vadisi Kaos” olarak değiştirdiklerini, önümüzdeki günlerde tekrar televizyon ekranlarına döneceklerini müjdeledi.

700 KİŞİLİK EKİP

Kurtlar Vadisi Vatan çekimlerinde en çok aksiyon sahnelerinde zorlandıklarını kaydeden Şaşmaz, “Aslında aksiyon sahneleri çekmeye çok alışığız. Ancak bu sefer 700 kişilik bir ekiple bu kareografiyi kurmak biraz zor oldu. Sağolsunlar oyuncu arkadaşlar, figürandan dublörüne kadar Polat Alemdar’ı yani beni tanıdıkları için komutlara çok güzel uydular ve filmde de bu aksiyonun etkisini göreceksiniz, çok güzel oldu ama bunu oluşturabilmek zor oldu.” şeklinde konuştu.

Gösterimin ardından sinema sahnesine çıkan film ekibi, seyircilerle birlikte öz çekim yaptı.

Kaynak : www.superhaber.tv


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir