G-5HQRNHEWSG Kuyumcuyu Sahte Altınla Dolandırdılar – Bosnaklar1.com

Kuyumcuyu Sahte Altınla Dolandırdılar

Binada Korku Dolu Anlar
Ocak 21, 2018
Oğlunu Afrin’e gönderen asker babasından anlamlı sözler!
Ocak 21, 2018

Kuyumcuyu Sahte Altınla Dolandırdılar

ŞEHRİN GÖBEĞİNDE NEFES KESEN SAHTE ALTIN OPERASYONU

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde O.Ö isimli bir vatandaşa ait kuyumcu dükkanına gelen Cüneyt Z. ile ismi öğrenilemeyen yanındaki kadın, ceplerinden çıkardıkları üç adet bileziği bozdurmak istediklerini söyledi. Bilezikleri alan kuyumcu, altınları tarttıktan sonra değerinin 5 bin 640 TL olduğunu söyledi. Altınların sahte olabileceğinden şüphelenen kuyumcu, bilezikleri sahte olup olmadığını kontrol etmesi için çırağına verdi. Çırağının bileziklerin sahte olduğunu söylemesi üzerine kuyumcu, bağırarak çevredeki vatandaşlardan yardım istedi.

Kuyumcunun yardım çağrılarını duyan İzmit ilçe Emniyet Müdürlüğü Yunus Timleri ile koşarak olay yerinden kaçan zanlı arasında kovalamaca başladı. Bir polis memuru zanlının peşinden koşarken, diğer polis memuru ile motosiklet ile dolandırıcının peşine düştü.

Polis ekipleri yaklaşık 15 dakika süren kovalamacının ardından Cüneyt Z.’yi yakalamayı başardı. Zanlının üzerinde yapılan aramada, kuyumcudan sahte bilezikler karşılığında aldığı 5 bin 640 TL para ele geçirildi. İzmit Saraybahçe Polis Merkezi’ne götürülen zanlının sorgusu sürüyor.

Zanlının yanında bulunan kadının arama çalışmaları ile devam ediyor.

Kaynak : http://www.merkeztv.com.tr/haber/31660/kuyumcuyu-sahte-altinla-dolandirdilar


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir