G-5HQRNHEWSG Melisa Uzunarslan’dan melankolik bir sonbahar şarkısı – Bosnaklar1.com

Melisa Uzunarslan’dan melankolik bir sonbahar şarkısı

Saraybosna ve çevresinde şiddetli yağış kaosa neden oldu
Kasım 5, 2021
Boşnak kick boksçu Haris Biber: Recep Tayyip Erdoğan’ı tüm Müslümanların lideri olarak görüyorum
Kasım 6, 2021

Melisa Uzunarslan’dan melankolik bir sonbahar şarkısı

Besteci, şarkı sözü yazarı, düzenlemeci, solist, yorumcu, ve enstrümanist kimlikleri ile müzikteki çok yönlü başarısını tescilleyen Melisa Uzunarslan sonbaharı melankolik bir özlem şarkısıyla karşılıyor.

Sözü ve müziği Melisa Uzunarslan’a, düzenlemesi Nurkan Renda’ya ait olan “Eski Dostlar” Sony Müzik Türkiye etiketiyle yayımlanıyor.

Eski Dostlar, sanatçının pandemi döneminde çıkardığı mini EP’si Büyük Buhran’dan sonraki ilk single çalışması olma özelliği taşıyor.

Geçmişe özlem duygularını içeren, melankolik bir sonbahar şarkısı olan Eski Dostlar’ın klibi de Mehmet Hakyemez tarafından şarkının ruhuna uygun bir atmosferde çekildi.

Melisa Uzunarslan’ın yepyeni single çalışması “Eski Dostlar” şarkı ve video klibiyle 5 Kasım’da tüm dijital müzik platformlarında yayında!.. https://www.qualitydergisi.com/Haberi/226723/melisa-uzunarslandan-melankolik-bir-sonbahar-sarkisi


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir