G-5HQRNHEWSG MHP’li Sancaklı’dan Nur Yerlitaş’a tepki: Nursuz, yersiz taşlar – Bosnaklar1.com

MHP’li Sancaklı’dan Nur Yerlitaş’a tepki: Nursuz, yersiz taşlar

Boşnak gelin ve Türk damattan Kütahyalı hakkında suç duyurusu
Kasım 23, 2017
Beyaz TV’ye son dakika Rasim Ozan Kütahyalı cezası
Kasım 24, 2017

MHP’li Sancaklı’dan Nur Yerlitaş’a tepki: Nursuz, yersiz taşlar

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, “Şehitler mehitler aman yeter” diyen modacı Nur Yerlitaş’a tepki gösterdi ve “Şehitlerimize dil uzatan nursuz yersiz taşlar” dedi.

Beyaz Tv’de yayınlanan spor programında Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaklarla ilgili sözlerine ‘Şerefsiz oğlu şerefsiz’ diyen Sancaklı, Yerlitaş’ın sosyal medyada yayınlanan ve “Şehitler mehitler aman yeter” ifadelerinin yer aldığı videosuna tepki gösterdi.
Sancaklı, Twitter’dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Büyük Türk milletine… Öncelikle bilinmesini isterim ki 21.11.2017 tarihinde malum şahsın ekranlarda ahlak dışı sözlerine karşı yaptığım açıklama sadece Boşnak kökenli bir Türk evladı olmamla sınırlı olmayıp büyük Türk milleti ailesine mensup her bir değerli şahsiyetin gösterdiği tepkiye tercüman olmak içindi. Basın açıklama metnimi tam okuyanlar görecekler ki, malum şahıs ve bu şahsa benzer tiplerin ekranlarda veya kamuoyunda rağbet görmemesi hususunda tüm medya sahiplerini dikkatli ve tedbirli olmaya çağırmakla birlikte kamuoyunu da bu tipler karşısında daha hassas olmaya davet etmiştik. Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar da, gazilerimize saygısızlık yapan holiganlar da bu kapsamdadır.

 

Kaynak : https://tr.sputniknews.com/turkiye/201711231031122579-saffet-sancakli-nur-yerlitas/

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir