Sal. Tem 16th, 2024

Rasim Ozan Kütahyalı’dan Sesli Açıklama CRI TÜRK FM de açıklıyor. Boşnak Kardeşimi Özdüysem Özür Dilerim

Gazeteci-Yazar Rasim Ozan Kütahyalı CRI TÜRK’te yayınlanan “Markaj” programında, “Beyaz Futbol” adlı spor programında yaşananları değerlendirdi.

Kütahyalı; Dünkü olay şöyle gelişti. Galatasaray 5-1 yenilince doğal olarak benimle dalga geçmeye başladılar. Beyaz futbol ekibinden Abdülkerim Durmaz’da bana şaka yapmak maksadıyla gazozuma bir şeyler katmış. Bende bayılır gibi oldum. Ahmet Çakar’da doktor olduğu için kendime gelmem için beni kusturmaya çalıştırdı. O sırada internete baktık. Kusturmalı vs şeyler yazıyordu. Bende kusturma taktiği, tekniği var sandım. Tabii burada trollendik. Ondan sonra belli odaklar canım gibi sevdiğim Boşnak kardeşlerime karşı bu durumu kullandı. Boşnak bir çok arkadaşım beni aradı. Senin iyi niyetini, Aliya İzzetbegoviç’e ve Bosna halkına sevgini biliyoruz dediler.”

Yayında yaşananların farklı yansıtıldığı belirten Kütahyalı; “Aslında oradaki video izlense tamamen spontane geliştiği, kötü niyetli olmadığı görülecektir. Ama benim her şeye rağmen tam kendinde olmadığım o anlarda böyle bir şey yapmamalıydım. Eğer bir kişiyi bile incittiysem özür dilerim.” dedi.

Öte yandan Rasim Ozan Kütahyalı “Markaj” programını Bosna marşı ile tamamladı.

KAYNAK : http://criturk.com.tr/haber/ozel-haber/rasim-ozan-kutahyali-eger-tek-bir-bosnak-kardesimi-ozduysem-ozur-dilerim-44071

Related Post

2 thoughts on “Rasim Ozan Kütahyalı’dan Sesli Açıklama CRI TÜRK FM de açıklıyor. Boşnak Kardeşimi Özdüysem Özür Dilerim”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir