G-5HQRNHEWSG Rumeli Ve Balkan Müziğinin Starı Belli – Bosnaklar1.com

Rumeli Ve Balkan Müziğinin Starı Belli

Boşnak, Sırp ve Hırvat Çocuklar Srebrenitsa’da Konser Verdi
Ağustos 5, 2018
Avrupalı Türk Öğrencilerden Boşnak Yetimlere Yardım Eli
Ağustos 6, 2018

Rumeli Ve Balkan Müziğinin Starı Belli

Elenor müzik yapımcılığı ve Muhteşem Candan prodüktörlüğünde, 8 eserden oluşan albümü “Rumeli Danse Folk” müzik severlerle buluşturan Cüneyt Şentürk, tarzında zirvede tek başına yoluna devam ediyor.

Albüm çalışmanlırının aranjörlüğünü başarılı müzisyen Ferdi Bilir üstlenirken,anonim eser “Ayva Çiçek Açmış” çıkış şarkısı olarak belirlendi. “Ayva Çiçek Açmış” isimli eserYunus Duralı tarafından düzenlenerek, club remix versiyonuyla büyük ada’da Ahmet karaağaç yönetmenliğinde birde klip çekildi. Klip çalışmasında kendisine güzel manken Nehir Öztoprak oyuncu olarak eşlik etti. Hangi şarkıyı seslendirirse seslendirsin kendi tarzında yorumladığını vurgulayan Cüneyt Şentürk “Yurt içi ve yurt dışı konser ve sahne çalışmalarımla tarzımda rüştümü ispatladım. Hedefim Rumeli ve Balkan müziğiyle dünya starı olmak” dedi. “Ayva Çiçek Açmış” isimli eserin müziğindeki balkan sentezi uygulaması ve Cüneyt Şentürk yorumu sevenleri tarafından çabuk kabul gördü.

Kaynak : https://www.haberler.com/rumeli-ve-balkan-muziginin-stari-belli-11103365-haberi/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir