G-5HQRNHEWSG Saffet Sancaklı’dan Rasim Ozan Kütahyalı’ya zehir zemberek sözler! – Bosnaklar1.com

Saffet Sancaklı’dan Rasim Ozan Kütahyalı’ya zehir zemberek sözler!

Son dakika… RTÜK Rasim Ozan Kütahyalı için toplanıyor
Kasım 21, 2017
Ak Parti İstanbul Milletvekili Dr.Ravza KAVAKCI KAN’dan Boşnaklara Destek Mesajı
Kasım 21, 2017

Saffet Sancaklı’dan Rasim Ozan Kütahyalı’ya zehir zemberek sözler!

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV’deki programda Boşnakları aşağılayan sözlerine tepki gösteren ve Kütahyalı’ya ‘’Şerefsiz’’ diyen MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Sancaklı, “Etnik ve inanç farklılığı gözetmeksizin Türk milleti başta olmak üzere tüm insanlığa karşı suç işlemiştir. Ekmeğine ve millete saygısı olmayan, özürü kabahatinden büyük olan, adını anmayı ar kabul edeceğim şahıs gibi şarlatanları TV ve gazetelerde görmeyi Türk milleti hak etmiyor” dedi.

DÜN FETÖ’CÜYDÜ

TBMM’de bir basın toplantısı düzenleyen Sancaklı. ”Boşnak kardeşlerimiz Türk milletinin ayrılmaz bir parçası, şerefli bir mensubudur. Onlar ki İslam sancağı düşmesin, Türk devleti var olsun diye tarifsiz acılar çekmiş, soykırımlara maruz kalmıştır” dedi ve şunları söyledi:
“Milletin parası ile oturup milletin değerlerine küfredenler, ahlaksızca sözler sarf edenler bu cesareti nereden almaktadır? Ahlaktan yoksun şahısların bırakın televizyonlarda belden aşağı muhabbet etmeyi, toplumun karşısına çıkıp söz söyleme cesaretini bulamaması gerekmektedir. Bu şahıs dün de FETÖ’cü olmakla övünüyordu. Ailecek devlet imkanlarından nemalanarak milletin değerlerine hakaret etmeyi marifet zanneden kendini bilmezlere milletten kazandıkları ile millete küfür edilemeyeceğini hatırlatmak gerekmektedir.

MEDYA PATRONLARINA ÇAĞRI

Ölçüyü yitirmiş olan adı gereksiz şahıs elbette ahlak çizgisine çekilecektir. Milletin karşısına TV ekranına alkollü çıkyıysa durumu daha da vahimdir. Tüm yazılı ve görsel medya sahiplerinden ve yöneticilerinden bu şahsı bir daha milletin önüne çıkarmamalarını bekliyoruz.”

Kaynak : http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/son-dakika-haberi-saffet-sancaklidan-rasim-ozan-kutahyaliya-suc-duyurusu-2099779/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir