G-5HQRNHEWSG Samsung telefonlarında fotoğraf krizi! – Bosnaklar1.com

Samsung telefonlarında fotoğraf krizi!

Boşnak Hemşehrimiz Yazar Sevda Türküsev : “kimyasal hadım”değil “İDAM” istiyoruz!
Temmuz 3, 2018
Honor 10 GT tanıtıldı!
Temmuz 4, 2018

Samsung telefonlarında fotoğraf krizi!

Samsung Galaxy serisi telefonların, rehberde bulunan rastgele kişilere fotoğraf gönderdiği söylentisi ortalığı karıştırdı.

Bazı kullanıcıların Samsung destek forumu ve Reddit üzerinden paylaştığı mesajlar Samsung’u harekete geçirdi. Samsung tarafından üretilen Galaxy serisi telefonların, rehberde bulunan rastgele kişilere fotoğraf gönderdiği söyleniyor.

Bir Reddit kullanıcısı, Samsung telefonundaki galerisinden bazı fotoğrafların bilgisi olmadan kız arkadaşına gönderildiği belirtti. Bir başka kullanıcı ise telefonunun, bazı fotoğrafları eşine gönderdiğini söyledi.

Bu durum birçok kullanıcı için sıkıntı yaratabilir. Telefon fotoğraf gönderme işlemini tamamlayana kadar da kullanıcının bunu fark etmesini sağlayacak herhangi bir uyarı veya bildirim de gözlemlemek mümkün değil maalesef.

Reddit kullanıcıları, fotoğrafların özellikle Samsung’un kendi mesajlaşma uygulamasından gönderildiğini ifade ederken, fotoğrafların gönderildiğine dair herhangi bir bildirim de kullanıcılara verilmiyor. Kısacası rehberinizde kimlerin olduğuna dikkat ediniz.

Şimdilik göze batan cihazlar Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus olarak açıklanmış durumda. Diğer cihazlarda da bu tarz sorunlar oluştu mu henüz bilinmiyor. Konu hakkında Samsung yetkilileri, çalışmalarına devam ediyor. Bu durum karşısında Samsung kendisini kullanıcılarına nasıl affettirecek merak konusu açıkçası.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/samsung-telefonlarinda-fotograf-skandali-5b3b7cc08ca780598c2777d3


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir