G-5HQRNHEWSG Seda Sayan’dan ‘Yardıma Devam’ çağrısı – Bosnaklar1.com

Seda Sayan’dan ‘Yardıma Devam’ çağrısı

Bosna Hersek’te yaşayan 12 yaşındaki Benjamin Mehanovic depremzedeler için topladığı parayı Türkiye’ye gönderdi
Şubat 26, 2023
Ünlülerden ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasına destek
Şubat 27, 2023

Seda Sayan’dan ‘Yardıma Devam’ çağrısı

Tüm Türkiye’yi sarsan deprem felaketinin ardından yaraları sarmak için yardım toplayan Seda Sayan, “İlk günden beri elimden geleni yapıyorum. Bu felaketi unutmayacağız ve unutturmayacağız. Ama bölgeye giden yardımlar azalmış. Buradan tekrar sesleniyorum, lütfen yardımlarınıza devam edin” diye konuştu.

Seda Sayan önceki gün Akmerkez’de eşi Çağlar Ökten’le objektife takıldı. Annesinin ihtiyaçlarını almak için alışveriş merkezine geldiklerini belirten ünlü sanatçı, Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremlerle ilgili çok üzgün olduğunu dile getirdi. Sayan, “Nasılsınız” diye soran muhabirlere “Hiç iyi hissetmiyorum kendimi, bu felaketi unutmayacağız ve unutturmayacağız, önemli olan bu” cevabını verdi.

İLK GÜNDEN BERİ ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM

İlk günden itibaren deprem bölgelerinin ihtiyaçları için yardım toplayan ünlü sanatçı sözlerini şöyle sürdürdü: “İlk günden itibaren elimden geleni yaptım, 99 depreminde de ben zaten enkaz üstündeydim, çalışmalara katılmıştım. Bu depremde de başta temel ihtiyaç; su ve ısınma olmak üzere birçok alanda işinsanı arkadaşlarımla çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.” Sayan bölgeye giden yardımların azaldığını da belirterek herkese çağrıda bulundu: “Lütfen, deprem bölgelerine yardımlarınıza devam edin.”

Kaynak : https://qualitydergisi.com/Haberi/235864/seda-sayandan-yardima-devam-


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir