G-5HQRNHEWSG Shazam kullanıcılarına müjdeli haber! Artık telefonu tanıyabilecek – Bosnaklar1.com

Shazam kullanıcılarına müjdeli haber! Artık telefonu tanıyabilecek

Facebook’tan yeni uygulama! Bunu yapana para ödenecek
Haziran 16, 2019
Bir devir kapanıyor Mozilla Firefox ücretli hale geliyor
Haziran 16, 2019

Shazam kullanıcılarına müjdeli haber! Artık telefonu tanıyabilecek

Aradığınız şarkıyı istediğiniz her yerde bulma imkanı sağlayan Shazam uygulaması, Android versiyonuna gelen yeni özellikle artık telefonda çalan şarkıyı da tanıyabilecek.
Shazam’ın en önemli eksikliği artık son buluyor. Uygulamanın geliştiricileri, yeni gelen güncelleme ile artık telefonunuzda çalan bir müziği veya izlediğiniz videodaki bir şarkıyı bulma imkanını sağlamış görünüyor.

Shazam yakın bir zamanda “Pop Up Shazam” adlı yeni bir özellikle güncellenmişti. Şimdilik uygulamanın Android versiyonuna gelen bu özellikle artık ekranda beliren bir düğmeye basarak, cihazınızda o an çalan şarkının hangisi olduğunu bulmanız mümkün hale geliyor.

Her ne kadar uygulamanın geliştiricisi Apple olsa da, bu özelliğin şimdilik sadece Android versiyonuna gelmiş olması ise iPhone kullanıcılarını kızdırmış gözüküyor. https://www.internethaber.com/shazam-kullanicilarina-mujdeli-haber-artik-telefonu-taniyabilecek-2027759h.htm


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir