G-5HQRNHEWSG Tarkan kızı Liya ile hastane çıkışı fotoğrafını paylaştı – Bosnaklar1.com

Tarkan kızı Liya ile hastane çıkışı fotoğrafını paylaştı

Sahibi Boşnak olan Spor Kulübü Yakamoz Voleybol Akademi Tanıtım Videosu Yayınladı
Temmuz 20, 2018
2.Sayfa’nın yayın tarihi belli oldu! Ne zaman başlıyor?
Temmuz 20, 2018

Tarkan kızı Liya ile hastane çıkışı fotoğrafını paylaştı

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-07-20 06:52:28Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Popstar Tarkan geçen hafta dünyaya gelen kızı Liya ile hastane çıkışı fotoğrafını paylaştı. Tarkan’ın paylaşımına kısa sürede rekor beğeni geldi.

Geçtiğimiz günlerde baba olan Tarkan sosyal medya hesabından kızı Liya’yla hastane çıkışındaki fotoğrafını paylaştı. Tarkan’ın kızı Liya, Temmuz sonu gibi doğması beklenirken Almanya’daki Moers Bethanien Hastanesi’nde erken dünyaya gelmişti.

Tarkan kızı Liya’yla olan paylaşımının altına ‘Geçen günlerden… Hastane çıkışımızdan…:) Biraz geç bir tbt oldu ama’ notunu düştü.

Tarkan’ın bu paylaşımı sadece 20 dakikada 120 binden fazla beğeni aldı.

İşte o paylaşım:

BÜTÜN İŞLERİNİ KIZINA GÖRE AYARLAMIŞTI
Hamile eşini bir an olsun yalnız bırakmak istemeyen Tarkan, bütün konserlerini yeni doğacak kızına göre ayarlamasıyla gündeme gelmişti.

Çift aylar öncesinden bebeklerinin adını ‘Lidya’ olarak açıklamıştı. Son olarak Liya adında karar kıldılar. Liya Arapça’da ‘Sabrın en güzeli’ anlamına geliyor.

Kaynak : http://www.medyaradar.com/tarkan-kizi-liya-ile-hastane-cikisi-fotografini-paylasti-haberi-1236781


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir