G-5HQRNHEWSG THY, Saraybosna Futbol Kulübü ile sponsorluk anlaşmasını 3 yıl uzattı – Bosnaklar1.com

THY, Saraybosna Futbol Kulübü ile sponsorluk anlaşmasını 3 yıl uzattı

Sırp Cumhurbaşkanı Vuçiç’ten Kur’an Ayetli Konuşma
Ekim 12, 2022
Bosna Savaşı Sırasında Cinsel Şiddet Sonucu Dünyaya Gelen Çocukların Sergisi Belgrad’ta
Ekim 13, 2022

THY, Saraybosna Futbol Kulübü ile sponsorluk anlaşmasını 3 yıl uzattı

Türk Hava Yolları (THY), Bosna Hersek’in en köklü futbol takımlarından Saraybosna’ya gelecek 3 yıl sponsor olmaya devam edecek.

Başkent Saraybosna’daki kulüp binasında düzenlenen törende THY ve Saraybosna arasındaki sponsorluk anlaşması 3 yıl daha uzatılırken, imza töreninde Saraybosna Futbol Kulübü Genel Müdürü Ajla Alimanovic ve THY Saraybosna Müdürü Sercan Biçer hazır bulundu.

Alimanovic, Saraybosna Futbol Kulübünün bu yıl 76’ncı yaşını kutladığını ifade ederek, “2015’te başlayan iş birliğimizi 3 yıl daha devam ettirecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” dedi.

Biçer de THY’nin spora her zaman destek verdiğini söyleyerek, bordo-beyaz takımın sponsoru olmaktan memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Bu arada, futbol kulübü temsilcileri Biçer’e 16 numaralı forma hediye etti. https://timebalkan.com/thy-saraybosna-futbol-kulubu-ile-sponsorluk-anlasmasini-3-yil-uzatti/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir