G-5HQRNHEWSG Turkcell’den anlamlı Ramazan Bayramı reklamı! – Bosnaklar1.com

Turkcell’den anlamlı Ramazan Bayramı reklamı!

TRT’den yeni yarışma! Hangi ünlü isim sunacak?
Haziran 2, 2019
Apple iTunes’un fişini çekti!
Haziran 6, 2019

Turkcell’den anlamlı Ramazan Bayramı reklamı!

Turkcell, cep telefonlarını araç kullanırken elinden düşürmeyen sürücülere “Yoldayken bırakın o telefonu” diyerek trafik kazalarının önüne geçilmesi hedefleniyor.

Türk futbolunun bilinen isimlerinden Metin Oktay, temsili olarak canlandırılarak milli futbolcu Emre Akbaba ile Ramazan Bayramı öncesi sürücüleri uyarmak amacıyla reklam filminde buluştu.

Turkcell’den anlamlı Ramazan Bayramı reklamı!
Turkcell’in yeni kampanyasında Taçsız Kral Metin Oktay direksiyon başında cep telefonu kullanımından kaynaklanan kazalara dikkat çekmek ve hayatları kurtarmak için sürücüleri uyardı. https://www.teknolojioku.com/guncel/turkcellden-anlamli-ramazan-bayrami-reklami-5cf0eb845fe8291aa238ed32

Kampanyanın duyurulması için hazırlanan reklam filminde temsili olarak canlandırılan Metin Oktay ile milli futbolcu Emre Akbaba rol aldı. 9 günlük bayram tatili öncesi sürücüleri uyarmayı amaçlayan reklam filminde Metin Oktay, araç kullanan Emre Akbaba’yı uyararak olası bir kazanın önlenmesini sağlıyor.

Reklam filmi “Yoldayken bırakın o telefonu” diyen bir mesaj ile sona eriyor. Yayınlanan o reklam filmine yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Peki ya siz reklam filmini nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir