G-5HQRNHEWSG Türkiye – Bosna-Hersek maçı TRT1’de – Bosnaklar1.com

Türkiye – Bosna-Hersek maçı TRT1’de

Bosna’da Sefik Dzaferovic’ten ilk açıklama!
Ekim 7, 2018
ABD’den Bosna Hersek Seçimlerine İlişkin Açıklama
Ekim 8, 2018

Türkiye – Bosna-Hersek maçı TRT1’de

Milli heyecan TRT’de yaşanacak. A Milli Futbol Takımımızın, Bosna-Hersek ile 11 Ekim Perşembe günü Rize’de oynayacağı hazırlık maçı TRT1’den canlı yayınlanacak.

Bosna-Hersek maçının hazırlıklarını iki gün boyunca Riva’daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde sürdürecek olan A Milli Takım, 10 Ekim’de Rize’ye geçecek ve mücadele öncesindeki son çalışmasını da aynı gün saat 20.15’te karşılaşmanın oynanacağı Rize Yeni Şehir Stadyumu’nda yapacak.

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve bir milli futbolcunun 10 Ekim’deki antrenman öncesinde düzenleyeceği basın toplantısı ise saat 19.45’te başlayacak.

Türkiye ile Bosna-Hersek arasında 11 Ekim’de oynanacak özel maç saat 20.30’da başlayacak ve TRT1’den naklen yayınlanacak. Mücadenin maç önü ile maç sonrasındaki tüm ayrınları ise TRTSPOR ve trtspor.com.tr’de olacak.

A Milli Takım, Rusya ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşması için 12 Ekim Cuma günü Rize’den Soçi kentine seyahat edecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, ertesi gün bir futbolcusuyla birlikte saat 18.30’da idman öncesinde basın toplantısı düzenleyecek. Ay-Yıldızlılar, Rusya’daki tek çalışmasını ise 19.00’da Fişt Olimpiyat Stadyumu’nda yapacak.

Rusya ile Türkiye’yi karşı karşıya getirecek UEFA Uluslar Ligi müsabakası, 14 Ekim Pazar günü saat 19.00’da başlayacak ve TRT1’den canlı yayınlanacak.

A Milli Takım kafilesi, Rusya maçının hemen ardından İstanbul’a dönecek.

Kaynak : TRT SPOR

https://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/milli-futbol-takimlari/turkiye-bosna-hersek-maci-trt-1de-169383.html


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir