G-5HQRNHEWSG Valencia’lı Negredo Beşiktaş’a Geliyor – Bosnaklar1.com

Valencia’lı Negredo Beşiktaş’a Geliyor

Sigara Ruhsal Bozukluğa Neden Oluyor
Ağustos 2, 2017
Fatih Terim’e aylık 1 milyon 193 bin TL işsizlik maaşı!
Ağustos 2, 2017

Valencia’lı Negredo Beşiktaş’a Geliyor

İspanya’nın tanınmış spor gazetelerinden Marca, yıldız isim Alvaro Negredo’nun Beşiktaş’a transfer olduğunu iddia etti. Gazete resmi duyurunun bu gece yada yarın açıklanacağını yazdı.

Spor gazetesi Marca haber kaynağı olarak ise Valencia Direktörü Mateu Alemany’i gösterirken, İspanyol yönetici yaptığı açıklamada “Beşiktaş ile transfer görüşmelerinde ilerleme kaydettik. Negredo transferi bugün yada yarın sonuçlanır” dedi.

Gazete İspanyol yıldız için en uygun takımın Beşiktaş olduğunu belirtirken, ekonomik açıdan en iyi teklifin Siyah-Beyazlı kulüpten geldiğini ayrıca Finansal Fair-Play kuralları kapsamında hareket etmek zorunda olan Valencia’nın, maaş bütçesinde yer açmak adına Negredo’yu bir başka bir takıma yollamak istediğini belirtti.

Beşiktaş’ı temsilen İspanya’da bulunan Ahmet Bulut, Negredo’nun menajeri Juanma Lopez ve Mateu Alemany ile görüşme gerçekleştirmişti.

Kaynak : https://duzgunhaber.com.tr/valenciali-negredo-besiktasa-geliyor/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir