Sal. Tem 16th, 2024

Youtube Go ile video nasıl indirilir?

Youtube’dan kullanıcılarına geçtiğimiz günlerde güzel bir haber gelmişti. Artık Youtube Go uygulaması aracılığı ile video indirilebiliyor. Peki Youtube Go ile nasıl video indirilir?

Youtube Go ile video nasıl indirilir?
Dünyaca ünlü video sitesi Youtube’un yeni Android uygulaması Youtube Go, bugün beta aşamasını tamamlayarak Google Play Store üzerinde yayınlandı. Uygulama şu an Türkiye’de ve Asya gibi belirli bölgelerde kullanıma sunulmuş durumda.

Chip’in haberine göre standart Youtube uygulamasına çok benzeyen Youtube Go’da herhangi bir videoya dokunduğunuzda, videoyu indirmek için bir kutucuk açılıyor. Burada karşınıza “Basic quality” (144p gibi görünüyor), “Standard quality” (muhtemelen 360p) ve “High quality” (muhtemelen 480p) olmak üzere üç seçenek çıkıyor. Videoları 1080p gibi HD çözünürlüklerde indirmeniz ise mümkün değil gibi görünüyor. Uygulama, internet bağlantısı yavaş bölgeler ve depolama alanı dar olan telefonlara göre tasarlandığı için bu normal karşılanabilir.

İndirdiğiniz videoları Bluetooth üzerinden paylaşabiliyorsunuz, ancak paylaştıktan sonra karşı tarafın videoyu izleyebilmesi için güvenlik kontrolü için 15KB’lık bir aktarım yapması gerekiyor.

Kaynak : http://halktv.com.tr/youtube-go-ile-video-nasil-indirilir-288383

Related Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir