G-5HQRNHEWSG Yürüyerek para kazanmak ister misiniz? İşte o uygulama… – Bosnaklar1.com

Yürüyerek para kazanmak ister misiniz? İşte o uygulama…

Üsküp’te Mehmetçik’e destek için Fetih Suresi okunacak
Ocak 21, 2018
Arda golünü attı, Afrin’e selam çaktı!
Ocak 21, 2018

Yürüyerek para kazanmak ister misiniz? İşte o uygulama…

iPhone’lar için geliştirilen Sweatcoin uygulaması kullanıcılar yürüdükçe onlara kripto para kazandırıyor. Günde bin adım atan Iphone sahibi 95 sweatcoin kazanıyor.

Biri size yürüyüş yaparak para kazanabileceğinizi söylese büyük olasılıkla bu iddiaya gülüp geçersiniz. Ancak gelişen teknoloji her gün bizi şaşırtmaya devam ediyor.

1000 ADIMA 95 SWEATCOIN
Sweatcoin isimli uygulama kullanıcısına tam olarak bunu vadediyor ve bu yüzden hatırı sayılır bir popülerite kazanmış durumda. Sweatcoin atılan günlük adım sayısını hesaplıyor ve bunu GPS verilerinizle karşılaştırıyor. Sonrasında ise her 1000 adım için yaklaşık olarak 95 Sweatcoin veriyor.

WHATSAPP’I SOLLADI
Son 1 yılda gelirini %266 oranında arttıran uygulama, artık 5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. App Store’da en hızlı büyüyen uygulama olan Sweatcoin bu kulvarda popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı da sollamış durumda.

TÜRKİYE’YE HENÜZ GELMEDİ
5.7 milyon dolarlık hacme sahip olan Sweatcoin, melek yatırımcıların da dikkatini çekmiş durumda. Ancak söz konusu uygulama henüz ülkemizde hizmete geçmiş durumda değil.

Kaynak : http://www.superhaber.tv/yuruyerek-para-kazanmak-ister-misiniz-iste-o-uygulama-104314-haber


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir