Per. Tem 18th, 2024

Ziraat Bankası Sponsorluğuyla Bosna Hersek Futbolu Güçlenmeye Devam Ediyor

By bosnaklar Kas10,2021

Ziraat Bankası, Bosna Hersek Futbol Federasyonu ile olan sponsorluk anlaşmasını yeniledi ve ülke futboluna destek vermeye devam etti.
Başkent Saraybosna’daki Ziraat Bankası Ana Müdürlüğü binasında düzenlenen imza törenine Bosna Hersek Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Adnan Dzemidzic, Ziraat Bankası Bosna Hersek Genel Müdürü Bülent Süer ve Bosna Hersek Milli takımı baş antrenörü İvaylo Petev katıldı.

Ziraat Bankası Bosna Hersek Milli Futbol Takımı ile olan sponsorluk anlaşmasını 1 yıl daha uzatma kararı aldı.

Süer, Bosna Hersek Futbol Federasyonu ile 9 yıldır başarılı bir şekilde işbirliği yaptıklarını belirterek takıma başarılar diledi.

Cemidziç, federasyonun Tarım Bankası ile birlikte büyüdüğünü de kaydetti: “İşbirliğimiz her geçen yıl daha da güçleniyor. Bunun önümüzdeki dönemde de devam etmesini istiyorum ” ifadesini kullandı.

Tarafların karşılıklı konuşmalarıyla geçen sponsorluk toplantısı sonunda Süer’e Bosna Hersek Milli Takımı’nın 9 numaralı forması hediye edildi. Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından toplantı sona erdi. https://balkangunlugu.com.tr/ziraat-bankasi-sponsorluguyla-bosna-hersek-futbolu-guclenmeye-devam-ediyor/

Related Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir