G-5HQRNHEWSG Ziraat Bankası Sponsorluğuyla Bosna Hersek Futbolu Güçlenmeye Devam Ediyor – Bosnaklar1.com

Ziraat Bankası Sponsorluğuyla Bosna Hersek Futbolu Güçlenmeye Devam Ediyor

Mostar Köprüsü’nün Yıkılışının 28. Yılı
Kasım 10, 2021
Boşnak Lider Bakir İzzetbegoviç :Recep Tayyip Erdoğan’ın Güçlü İlişkilerinden Faydalanmamız Lazım
Kasım 10, 2021

Ziraat Bankası Sponsorluğuyla Bosna Hersek Futbolu Güçlenmeye Devam Ediyor

Ziraat Bankası, Bosna Hersek Futbol Federasyonu ile olan sponsorluk anlaşmasını yeniledi ve ülke futboluna destek vermeye devam etti.
Başkent Saraybosna’daki Ziraat Bankası Ana Müdürlüğü binasında düzenlenen imza törenine Bosna Hersek Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Adnan Dzemidzic, Ziraat Bankası Bosna Hersek Genel Müdürü Bülent Süer ve Bosna Hersek Milli takımı baş antrenörü İvaylo Petev katıldı.

Ziraat Bankası Bosna Hersek Milli Futbol Takımı ile olan sponsorluk anlaşmasını 1 yıl daha uzatma kararı aldı.

Süer, Bosna Hersek Futbol Federasyonu ile 9 yıldır başarılı bir şekilde işbirliği yaptıklarını belirterek takıma başarılar diledi.

Cemidziç, federasyonun Tarım Bankası ile birlikte büyüdüğünü de kaydetti: “İşbirliğimiz her geçen yıl daha da güçleniyor. Bunun önümüzdeki dönemde de devam etmesini istiyorum ” ifadesini kullandı.

Tarafların karşılıklı konuşmalarıyla geçen sponsorluk toplantısı sonunda Süer’e Bosna Hersek Milli Takımı’nın 9 numaralı forması hediye edildi. Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından toplantı sona erdi. https://balkangunlugu.com.tr/ziraat-bankasi-sponsorluguyla-bosna-hersek-futbolu-guclenmeye-devam-ediyor/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir