G-5HQRNHEWSG Balıkesir Belediye Başkanı istifa etti – Bosnaklar1.com

Balıkesir Belediye Başkanı istifa etti

Bosna’dan sevgilerle
Ekim 30, 2017
Et fiyatlarını ucuzlatacak sistem başlıyor!
Ekim 30, 2017

Balıkesir Belediye Başkanı istifa etti

Melih Gökçek’in istifasının ardından tüm gözler Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur’daydı. Uğur, bugün istifa ettiğini açıkladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, partisinden ve belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İstifası istenen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, açıklama yaptı.

“Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize ve evinize kadar ulaşan tehditler. Katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti’de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır. Partimden ve belediye başkanlığı görevimdem ayrılıyorum.

Tek endişem başladığımız projelerin yarım bırakılarak insanlarımızın beklentilerinin boşa bırakılmasıdır. Bundan önce veda ve vefa vurgusu yapmıştım. Şimdi bütün varlığımla külli iradeye teslim olarak cüzzi irade ile milletime vefa gösteriyorum. Partime ve başkanlık görevime burada veda ediyorum.
İnancım ve itikatım gereği olanda hayır vardır. Üzgün, kırgınım ama huzurluyum. Çünkü vicdan rahatlığı ile bu kararı almış bulunuyorum. Bugüne kadar aldığım görevlerde hemşehrilerime hizmet etme gayretinde oldum. Bana destek olan herkese ve aile teşekkür ediyorum. ”

Kaynak : http://www.hilalhaber.com/balikesir-belediye-baskani-istifa-etti_d60909.html


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir