G-5HQRNHEWSG Başkan Altınok Öz Boşnak Günleri’ne Katıldı – Bosnaklar1.com

Başkan Altınok Öz Boşnak Günleri’ne Katıldı

Bosna Hersek’te kar yağışı can aldı
Aralık 23, 2018
Boşnak yönetmene Özbekistan’da ödül
Aralık 23, 2018

Başkan Altınok Öz Boşnak Günleri’ne Katıldı

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, İstanbul Anadolu Yakası Bosna Sancak Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen Boşnak Günleri’ne katılarak, Boşnak kökenli vatandaşlarla bir araya geldi.

Etkinliğe, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Türkmen ve çok sayıda Meclis Üyesi katıldı. Organizasyon alanını Bosna Sancak Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Erdoğan Erden ve dernek üyeleri ile birlikte gezen Başkan Altınok Öz, vatandaşlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Başkan Altınok Öz, yaptığı konuşmada; “Bugün Boşnak kökenli vatandaşlarımızla bir aradayız. Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği’ne böyle bir organizasyon gerçekleştirdikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Derneklerin önemini kavramış bir yerel yönetim anlayışıyla desteklerimiz devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Kartal Belediyesi

https://www.kartal.bel.tr/tr/haberler/Habergoster.aspx?id=17603


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir