G-5HQRNHEWSG Bosna Büyükelçisi’nden Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki’ye Ziyaret – Bosnaklar1.com

Bosna Büyükelçisi’nden Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki’ye Ziyaret

Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov, TBMM Başkanı Kahraman ile Görüştü
Şubat 20, 2018
Bosna’da seçim provokasyonu artıyor
Şubat 21, 2018

Bosna Büyükelçisi’nden Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki’ye Ziyaret

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Bosna-Hersek’in Ankara Büyükelçisi Bakir Sadoviç’i ağırladı.

Ankara’da kısa bir süre önce görev yapmaya başlayan Bosna-Hersek’in Ankara Büyükelçisi Sadoviç, Bosna ve Türk halklarının daimi kardeşliğine vurgu yapmak ve tanışmak amacıyla Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki’yi ziyaret etti. Sadoviç, iki ülke arasındaki gönül bağının her zaman daim olacağını vurguladı.

Altındağ Belediyesinin Bosna-Hersek’e yaptığı yatırımlar için teşekkürlerini ileten Sadoviç, uzatılan yardım eli ve verilen desteğin kendileri için çok değerli olduğunu ifade etti. Bosna ve Türk halklarının asırlar boyu süren kardeşliğinin gelecekte daha da güçlenerek devam edeceğini belirten Sadoviç, Altındağ ile yapılan işbirliğinin artarak devam etmesini temenni etti.

Bosna-Hersek halkı ile kardeşliğin daim olacağını dile getiren Başkan Tiryaki ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Büyükelçi Sadoviç’e “Ankara’ya hoşgeldiniz” diyen Tiryaki, görüşmede hem Altındağ hakkında hem de Bosna Hersek’in Visoko kenti ile sürdürdükleri kardeşlik ilişkileri hakkında bilgi verdi.

Kaynak : http://timebalkan.com/bosna-buyukelcisinden-altindag-belediye-baskani-tiryakiye-ziyaret/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir