G-5HQRNHEWSG Bosna Hersekli firma ısıl şekillendirme makineleri satın alacak – Bosnaklar1.com

Bosna Hersekli firma ısıl şekillendirme makineleri satın alacak

Bosna Hersekli firma kablo bayiliği almak istiyor
Ağustos 24, 2017
Bosna Hersek kâğıt ve karton ürünler ithal edecek
Ağustos 24, 2017

Bosna Hersekli firma ısıl şekillendirme makineleri satın alacak

Bosna Hersekli ilaç ambalajları üreticisi firma ısıl şekillendirme makineleri satın almak istediklerini belirterek Türk firmalardan geniş projeksiyonlu fiyat teklifleri talep etmektedir.

Bosna Hersek’te ilaç ambalajları üreticisi bir firma ısıl şekillendirme makineleri satın almak istediklerini, aynı zamanda gelecekte de farklı makine tiplerine ihtiyaçları olabileceğinden bahisle ilgilenen tedarikçi türk firmalardan geniş projeksiyonlu fiyat teklifleri talep etmektedir.

Bosna Hersek yeniden yapılanma sürecinin bir sonucu olarak gümrük idarelerini tek bir çatı altında toplamıştır.

Bosna Hersek’in önemli ihraç kalemleri arasında temel metaller, mobilya, motorlu araçlar (büyük ölçüde montaj), metalden eşya, ağaç ve ağaç ürünleri, deri eşya, gıda ve içecek sayılabilir. İthalat kalemleri arasında ise gıda ve içecek, petrol ve kömür, kimyasallar, makine ve ekipman ile motorlu araçlar bulunmaktadır.

Türkiye ile imzalanan serbest ticaret anlaşmasına göre Bosna Hersek’e ihraç edilecek tüm ürünler gümrük vergisinden muaftır. İthalatta tarife dışı vergiler ve ülkemiz ihracatçılarını sıkıntıya sokabilecek tarife dışı engeller yoktur.

Bosna Hersek’in uyguladığı herhangi bir anti-damping uygulaması da yoktur.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Dear Madam or Sir,
I am using this opportunity to send my greetings to you.
Due to expand of our production capacities, we are very interested in purchasing a thermoforming machine from your company, with specific characteristics. We need a whole construction of machine which includes foil rollers, heating plates, mold station of exactly 500mm x 500mm, cutting station and conveyer.

Further, we are willing to know whether you can provide machines without electronics included?

Please, can you send us specification and quotation according to above characteristics?

Also, I would like to highlight the fact that if price and quality of your machine would be suitable for our company, we are not excluding the possibility of ordering more similar machines in the future as well as machines for different kind of operations.

We are looking forward to establishing a fruitful cooperation with you.

https://turkishexporter.net/en/Leads/346129_inquiry-of-thermoforming-machine-from-bosnia-and-herzegovina

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99’u arayınız.

Kaynak : dunya.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir