Cum. Tem 12th, 2024

Bosna Hersek kâğıt ve karton ürünler ithal edecek

Bosnalı firma kendi iç piyasa müşterileri için A4 kağıt, karton boru ve atık kağıt çeşitleri ithal etmektedir.

Bosna’da mukim bir tüccar firma A4 kâğıt, karton boru ve atık kağıt çeşitleri ithal etmek istediklerini ve tedarikçiler aradıklarını beyan etmiştir.

Bosna Hersek ekonomisinde 2015 yılının özellikle ikinci çeyreğinde yüksek oranda görülen büyüme trendi (ilk çeyrekte % 2,2 ve ikinci çeyrekte % 4,3) görülen büyüme trendi yılın üçüncü çeyreğinde %3,1 olarak gerçekleşmiştir.

Yılın ilk yarısındaki artığa katkı sağlayan belli bağlı sektörler olarak, iç ticaret, yiyecek-içecek hizmetleri, imalat sanayi, tarım ve finans öne çıkmıştır.

2011 yılı Mart ayından bu yana süregelen müzakereler neticesinde, Bosna Hersek ile Avrupa Serbest Ticaret Birliği (EFTA- üyeleri İsviçre, İzlanda, Lihtenştayn, Norveç) arasında 24 Haziran 2013 tarihinde Serbest Ticaret Anlaşması imzalanmıştır. EFTA ile STA 01 Ocak 2015 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

Dear all,
Our company based in Bosnia is a trading company and we are searching serious suppliers, manufacturers of A4 copy paper, cardboard core tubes and waste paper for our customers.
I would appreciate serious suppliers to contact me on my e mail.
Thank You
Best regards

http://www.turkishexporter.net/en/Leads/337184_bosnian-client-want-to-import-cardboard-core-tubes

Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99’u arayınız.

Kaynak : dunya.com

Related Post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir