G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek’ten Fatih Terim için resmi açıklama! – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek’ten Fatih Terim için resmi açıklama!

Aliya İzzetbegoviç’in Fikirleri Başakşehir’de Yankılandı
Aralık 15, 2017
Eski başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlu ölü bulundu!
Aralık 16, 2017

Bosna Hersek’ten Fatih Terim için resmi açıklama!

Terim-Bosna Hersek flörtünde yeni bir gelişme yaşandı. Bosna Hersek basınına konuşan Tarık Hodzic Fatih Terim hakkında açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da Bosna Hersek Futbol Federasyonu ile görüşen Fatih Terim resmi davet için beklemeye geçti.

Ajansspor’un haberine göre Bosna Hersek basınına konuşan Tarık Hodzic açıklamalarda bulundu. Fatih Terim adına yetkililerin Bosna Hersek Futbol Federasyonu’na bir yazı gönderdiklerini paylaşan Hodzic, “Yazılı bir resmi teklif beklediklerini tarafımıza ilettiler. Şimdi bir sonraki adımı atmak federasyonun elinde. Bu konuda başka bir açıklama yapamam” ifadelerini kullandı.

Geçen hafta yapılan görüşmenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fatih Terim, “Önümüzdeki günlerde neler olacağına bakacağız. Zaten bir anlaşma olduğu zaman hepinize söylüyoruz.” demişti.

Öte yandan Bosna Hersek Milli Takımı için Sven Goran Eriksson ismi de gündeme gelmişti. İsveçli teknik adam menajeri aracılığıyla kendisine bir teklif geldiğini itiraf etmişti. Fakat Bosna cephesinden bu konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

 

Kaynak : http://spor.internethaber.com/bosna-hersekten-fatih-terim-icin-resmi-aciklama-1831336h.htm


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir