G-5HQRNHEWSG Boşnak, ATSO başkanlığına adaylığını açıkladı – Bosnaklar1.com

Boşnak, ATSO başkanlığına adaylığını açıkladı

‘Araplar, Bosna Hersekli kadınların peşinde’
Ağustos 10, 2017
Kulüpler Birliği Başkanı Seçildi
Ağustos 10, 2017

Boşnak, ATSO başkanlığına adaylığını açıkladı

“Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) meclis üyesi Erol Boşnak, 1 Ekim – 31 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan ATSO seçiminde yönetim kurulu başkanlığına aday olduğunu açıkladı.”

Haber Akhisar
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) meclis üyesi Erol Boşnak, 1 Ekim – 31 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan ATSO seçiminde yönetim kurulu başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Boşnak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
“Akhisar Ticaret ve Sanayii Odası yaklaşık 2000 aktif üyesi,10 meslek gurubu ile Akhisar’ın en büyük sivil toplum kuruluşudur. Akhisar’ın tüccar, işadamı ve sanayicilerinin birlikte yer aldığı dinamik, bir yapıya sahip olan kurumumuzun Ekim-Kasım 2017 aylarında organ seçimleri yapılacaktır. Bu seçimlere tüm üyelerimizin duyarlı olması ve Seçilecek olan temsilciler konusunda seçici davranmaları gerekmektedir. Bu konuda gereken hassasiyetin gösterileceğine inanıyorum.
Değerli Arkadaşlar; Uzun bir süredir odamızın yönetim kurullarında görev yaptım. Şu an halen meclis üyesi olarak görevime devam etmekteyim. bu süreç içerisinde oda çalışmalarında tecrübe kazandığımıza inanıyorum. Size yakın, sorunlara duyarlı ,çözüm odaklı bir ATSO İnancı ve anlayışıyla arkadaşlarımızla birlikte Akhisar Ticaret ve sanayi odasını yönetmek için meclise adayız. ve seçilecek olan yeni mecliste yönetim kurulu başkanlığına adayım..
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasını şehrimizin gelişiminde önder güç yapmak, tüm kurumlarla ve iş dünyası ile daha barışık bir oda oluşturmak amacımızdır. Bu seçimlerde bu amacın gerçek olacağına inanıyorum”

Kaynak : haberakhisar.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir