G-5HQRNHEWSG Boşnak Lider Bakir İzzetbegoviç : İslam’ın sancağı Türkiye ve Erdoğan’dır – Bosnaklar1.com

Boşnak Lider Bakir İzzetbegoviç : İslam’ın sancağı Türkiye ve Erdoğan’dır

Boşnak Uğur yeniden Milli Takım’da
Kasım 6, 2017
Dünyanın Tadı – Bosna Hersek – 21 Ekim 2017 KANAL 7 Yayını
Kasım 6, 2017

Boşnak Lider Bakir İzzetbegoviç : İslam’ın sancağı Türkiye ve Erdoğan’dır

Bosna Hersek’in kurucu Cumhurbaşkanı, efsanevi lider Aliya İzzetbegoviç’in oğlu ve aynı zamanda Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi’nin Boşnak üyesi Bakir İzzetbegoviç, Urfa’da açılışa katıldı.
Eyyübiye Belediyesi’nin yaptırdığı Aliya İzzetbegoviç Kültür Konağı’nın açılışında konuşan İzzetbegoviç, “Bugün İslamiyet’in bayrağını taşıyan sizsiniz. Bu vatanın, bu ülkenin büyük oğlu Recep Tayyip Erdoğan, bugün İslamiyet’in bayrağını taşıyor, cesurca ve onurlu bir şekilde” dedi. Dünyadaki dengelerin bozulduğunu ve İslam dünyasının bu nedenle saldırıların hedefinde olduğunu söyleyen İzzetbegoviç, “Ancak kan olmadan özgürlük olmaz. Birinin İslamiyet’in bayrağını taşıması lazım. Cesurca kendi dini değerlerine sahip çıkarak mücadele etmek gerekmektedir. Bugün İslamiyet’in bayrağını taşıyan sizsiniz. Bu vatanın, bu ülkenin büyük oğlu Recep Tayyip Erdoğan, bugün İslamiyet’in bayağını taşıyor, cesurca ve onurlu bir şekilde.
Allah’ın bize bir talimatı var, iyilik yapmamız lazım, kötülüğe karşı durmamız lazım. İşiniz kolay değil ama bu işi yapabilecek bir ülke varsa o da kardeş ülke Türkiye’dir” şeklinde konuştu.

Kaynak : http://www.sabah.com.tr/gundem/2017/10/27/islamin-sancagi-turkiye-ve-erdogandir


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir