G-5HQRNHEWSG Boşnakça Dil Kursu Başlıyor – Bosnaklar1.com

Boşnakça Dil Kursu Başlıyor

Kahve tiryakilerine müjde…
Eylül 26, 2017
Türkiye İle Bosna Hersek Arasındaki İlişkiler
Eylül 27, 2017

Boşnakça Dil Kursu Başlıyor

Uluslararası Aliya Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Sert yaptığı açıklamada, dernek lokalinde düzenleyecekleri Boşnakça Dil Kursunun Ekim ayının ikinci haftasında başlayacağını, başvuruların devam ettiğini belirtti.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Boşnakça Dil Kursunun tamamen ücretsiz olduğunu ifade eden Uluslararası Aliya Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Sert, “Uluslararası Aliya Düşünce Derneği olarak yeni dönem çalışmalarımız içerisinde devam edecek olan Boşnakça dil kursumuzun Ekim ayının ikinci haftasından itibaren dernek lokalimizde başlatacağız. Bu bağlamda özellikle Bosna Hersek´ten gelerek ilçemizde ikamet etmekte olan Enida Efe hanımefendi öğretmenlik ve dil kursu hocalığını sürdüreceklerdir. Boşnakça Dil Kursumuz tamamen ücretsiz olup, haftanın iki akşamı Pazartesi ve Perşembe akşamları saat 20.30 ile 22.00 arasında sürdürülecektir. İlgi gösteren, katılmak isteyen, bay ve bayan ilçe halkımıza çalışmalarımızın duyuru bilgisini basın aracılığıyla paylaşıyoruz. Ayrıca Uluslararası Aliya Düşünce Derneğinin farklı birimlerinde görev almak isteyen gençlerimizi derneğimizin proje çalışmalarında yanımızda görmek istiyoruz. Derneğimiz bünyesinde gençlerimizin, öğretmenlerimizin entelektüel birikimi olan veya ülke sevdası, memleket sevdası, insana gençlerimize faydalı bir çalışma içinde bulunmak isteyen kardeşlerimize fırsatlar ve imkanlar oluşturacağız. Düşünen, araştıran ve okuyan bir nesil yetişmesine katkı sağlamak isteyen her kesimden insanımızın topluma ve insana değer katacak birtakım çalışmalar için desteklemeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.yildirimgazetesi.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir