G-5HQRNHEWSG Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ilk kez Bizim Hikaye dizisinde yayınlanacak! – Bosnaklar1.com

Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ilk kez Bizim Hikaye dizisinde yayınlanacak!

Son dakika! Kemal Kılıçdaroğlu hastaneye yattı
Şubat 15, 2018
İnternetten alışveriş yapanlar dikkat!
Şubat 15, 2018

Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ilk kez Bizim Hikaye dizisinde yayınlanacak!

Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ilk kez Bizim Hikaye dizisinde yayınlanacak!
raninitv
15 Şubat 2018
FOX’un yayınlandığı günde reytingleri alt üst eden ve izleyicisinden tam not alan dizisi “Bizim Hikaye”de bu hafta dizinin de jenerik müziğinin sahibi fenomen şarkıcı Çağatay Akman sürprizi yaşanacak. 240 milyondan fazla dinlenen “Gece Gölgenin Rahatına Bak” adlı şarkı ile ünlenen fenomen şarkıcı Çağatay Akman, Bizim Hikaye’nin 15 Şubat Perşembe akşam saat 20.00’de yayınlanacak 22. bölümünde izleyicilere bir ilk yaşatacak. Çağatay Akman’ın yeni şarkısı ’YÜREĞİM DAVACI’ ilk kez Bizim Hikaye dizisinde izleyici ve dinleyicilerin beğenisine sunulacak. Şarkı, dizide görücüye çıktıktan hemen sonra Çağatay Akman’ın resmi Youtube kanalından dinlenebilecek.

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştıkları “Bizim Hikaye’’ dizisinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’a; Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi eşlik ediyor.

İzleyicisinden tam not alan dizi “Bizim Hikaye”nin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Senaryosunu ise Banu Kiremitçi ele alıyor.

Kaynak : http://www.ranini.tv/haber/29677/1/cagatay-akmanin-yeni-sarkisi-ilk-kez-bizim-hikaye-dizisinde-yayinlana


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir