G-5HQRNHEWSG Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koruma ekibi kaza yaptı… – Bosnaklar1.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koruma ekibi kaza yaptı…

Boşnak Oyuncu Şov Yaptı
Kasım 19, 2017
İsveç’te camiye ırkçı saldırı…
Kasım 19, 2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koruma ekibi kaza yaptı…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize, Gümüşhane ve Bayburt programında görev yapan koruma ekibinden görevlilerini taşıyan minibüs, Ankara’ya dönüşleri sırasında Giresun’un Görele ilçesinde kaza yaptı.

Edinilen bilgiye göre, Trabzon’dan Giresun istikametine gitmekte olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize, Gümüşhane ve Bayburt programında görev yapan koruma ekibinden görevlileri ve eğitimli polis köpeklerini taşıyan minibüs, Görele ilçesi Liman Kavşağı’nda bir otomobil ile çarpıştı.

Kaza sonrasında korumaları ve görevli köpekleri taşıyan minibüs takla atarken, otomobil de ve minibüste bulunan 4 kişi yaralandı. Minibüste sıkışan polisleri ve koruma köpeklerini Görele Belediyesi İtfaiye ekipleri ve kazayı görüp bölgeye gelen vatandaşlar kurtardı. Yaralılar Görele Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Kazayla ilgili inceleme sürüyor.

Kaynak : http://www.superhaber.tv/cumhurbaskani-erdoganin-koruma-ekibi-kaza-yapti-92471-haber

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir