G-5HQRNHEWSG Facebook Yeni Özelliği : Yemek Sipariş Sistemi – Bosnaklar1.com

Facebook Yeni Özelliği : Yemek Sipariş Sistemi

Boşnak Lider Bakir İzzetbegoviç Balıklıgöl’ü Ziyaret Edip Balıklara Yem Attı
Ekim 24, 2017
Boşnak Oyuncu Beşiktaş Yolunda
Ekim 24, 2017

Facebook Yeni Özelliği : Yemek Sipariş Sistemi

Yemek siparişi verirken Facebook’tan ayrılmak zorunda kalmıyacaksınız? Kapınıza kadar yemek siparişiniz gelecek ? Nasılmı?

Arkadaşlarımızla konuştuğumuz eski dostlarımızı bulduğumuz Facebook artık bizlere daha farklı alanlarda hizmet sunmaya devam ediyor. Yeni geliştirdiği Yemek Sipariş Sistemi ile Yemek siparişi vermenin kolaylıklarını bizlere sunuyor.Başlangıç olarak Amerika’da uygulanan online yemek siparişini Facebook zamanla tüm dünyaya bu sistemini tanıtmaya hazırlanıyor.

Artık Facebook’ta yemek sipariş edebilirsiniz!
Facebook şimdi, DoorDash, ChowNow, EatStreet ve diğerleri gibi servislerden paket siparişi etmenize izini yeni sipariş sistemiyle sağlıyor. Facebook Amerika’da bulunan Five Guys, Panera veya Chipotle gibi restoranlardan sipariş verebilirebileceğini blog saylarından duyurmuştu. Facebook sorumlusu Alex Himel, “Yerel noktalardan ulusal zincirlere kadar, Facebook sizi eski geleneklere ve yeni özelliklere bağladı” dedi. Facebook yeni sistemini ANDROID be IOS cihazlar için kullanıma sunuyor.

Kaynak : https://teknolojidenhaberler.com/facebook-yeni-ozelligi-yemek-siparis-sistemi/


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir