G-5HQRNHEWSG Girişimci kadınlar Bosna Hersek’te – Bosnaklar1.com
TBB’den Mostar’a dost eli
Haziran 30, 2018
Akhisarspor Boşnak Hoca İle Sözleşme İmzaladı
Haziran 30, 2018

Girişimci kadınlar Bosna Hersek’te

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri geçtiğimiz gün Bosna Hersek’e giderek önemli temaslarda bulundu. Kadınlar, Enerji-Yenilenebilir Enerji Sektör Fuarı’nı da ziyaret etti.

TEMASLARDA BULUNULDUKocaeli Sanayi Odası, Doğu Marmara ABİGEM, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu ve BİGMEV işbirliğinde Bosna Hersek’e ziyaret düzenlendi. Heyet, Enerji-Yenilenebilir Enerji Sektör Fuarı (Energa)’yı ziyaret etti, ikili iş görüşmeleri yaptı. T.C. Bosna Hersek Büyükelçiliği, Bosna Hersek Dış Ticaret Odası, Tuzla Ticaret Odası ve Bosna Hersek İş Kadınları Derneği de ziyaret edilerek iki ülke arasındaki ticari faaliyetlerin ve işbirliğinin geliştirilmesi ve karşılıklı yatırımların teşvik edilmesi amacıyla temaslarda bulunuldu.İŞYERLERİ ZİYARET EDİLDİKocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Bahar Baykal, kurul üyesi Ayşe Akçelik, KSO’dan Seçkin Ökte ve Doğu Marmara ABİGEM’den Yelda Kanpara, Bosna Hersek ziyareti kapsamında Bosna Hersek İş Kadınları Derneği Başkanı Aida Zubcevic ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile dernek binasında görüştü. Toplantı sonrasında kurul üyesi Fadila Milavica’nın işyeri Poliklinika FM firması ve kurul üyesi Amina İsoviç Bukvic’in firması Cordoba Restaurant ziyaret edilerek faaliyetler hakkında bilgi alındı.

Kaynak : http://www.buyukkocaeli.com.tr/girisimci-kadinlar-bosna-hersekte-27206h.htm


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir