G-5HQRNHEWSG Instagram yeni özelliği ile Facebook’a çok daha fazla benziyor! – Bosnaklar1.com

Instagram yeni özelliği ile Facebook’a çok daha fazla benziyor!

E-ticaret devi Markafoni’den flaş karar! Dönüyor…
Ağustos 21, 2017
Eski iPhone’lardaki ‘uygulama yükleyememe’ sorununu bu yöntemle çözebilirsiniz!
Ağustos 21, 2017

Instagram yeni özelliği ile Facebook’a çok daha fazla benziyor!

Instagram basit ama önemli bir özellik sunuyor. Yeni özellik ile Instagram fotoğraflarının yorumlarına alt yorum yapılabilecek…

Facebook’ta görmeye alıştığımız alt yorum özelliği Instagram’a da geliyor. Yani herhangi bir video veya fotoğrafa yorum yapıldıysa, alt yorum ile, ilgili yorum hakkında tartışabileceksiniz. Bu sayede hem siz başkalarının yorumlarına alt yorum yapabileceksiniz, hem de başkaları sizinle alt yorum aracılığıyla iletişime geçebilecek. Artık birisinin yorumuna yanıt vermek için onu etiketlemenize gerek kalmayacak.

Özellik, aslında bir resim altında birden çok konuşmanın yapılmasını sağlayacak ve özellikle popüler yayınlar için yararlı olacaktır. Ayrıca bu sayede de yorum karmaşası ortadan kalkacak ve daha rahat bir yorum ortamı gelecek. Üstelik aranılan bir yorum da daha çabuk bulunabilecek.

Android ve iOS için Instagram güncellemesi yavaşça kullanıcılara sunulmaya başladı. Ancak herkes tarafından kullabilir hale gelmesine bir süre daha var. Yine de birkaç hafta içinde tüm dünyadaki kullanıcılar, bu özellikten faydalanabilecekler.

Kaynak : superhaber.tv

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir