G-5HQRNHEWSG Eski iPhone’lardaki ‘uygulama yükleyememe’ sorununu bu yöntemle çözebilirsiniz! – Bosnaklar1.com

Eski iPhone’lardaki ‘uygulama yükleyememe’ sorununu bu yöntemle çözebilirsiniz!

Instagram yeni özelliği ile Facebook’a çok daha fazla benziyor!
Ağustos 21, 2017
Kadir Topbaş’tan İstanbul’a yağış uyarısı
Ağustos 21, 2017

Eski iPhone’lardaki ‘uygulama yükleyememe’ sorununu bu yöntemle çözebilirsiniz!

Apple’ın eski iPhone modellerine güncelleme vermeyi kestikten sonra ortaya çıkan sorunlardan birisi olan uygulama yükleme hatasının çözümü mümkün…

Apple Store’da bulunan çoğu uygulama iOS 8.0 veya daha güncel sürümler tarafından destekleniyor. Android cephesinde bu sorunları uygulamanın eski versiyonları apk olarak yükleyerek çözüyorduk. Ancak iOS’da böyle bir şey yapmamız mümkün değil. Jailbreak yapmak istemeyen eski iPhone model kullanıcıları için çok güzel bir yöntem keşfettik.

Öncelikle iTunes yüklü bir bilgisayara ihtiyacımız var. Cihazınızı USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Program cihazınızı algıladıktan sonra arama kısmına yüklemek istediğiniz uygulamanın ismini yazın. İndir butonuna tıklayın, ardından Apple kimliği parolanızı girin. 2 ya da 3 megabyte indirdikten sonra indirmeyi iptal edin. Bu aşamadan sonra bilgisayara ihtiyacınız kalmayacak.

Telefondan Apple Store’a giriş sağlamnız gerekmekte, bilgisayardan indirmeye başlattığımız uygulamayı bulun. Yanında bulut simgesi çıkacaktır. Bulut simgesine tıklayın. “Uygulama iOS 8 ve üstü istiyor fakat eski bir sürüm indirilebilir.” uyarısını alacaksınız. Ardından tamam seçeneğine tıklayın ve uygulamanızın indirilmesini bekleyin.

 

Kaynak : superhaber.tv

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir