G-5HQRNHEWSG Sandzak Dostları Bir Araya Geldi – Bosnaklar1.com

Sandzak Dostları Bir Araya Geldi

Genç Bir Yetenek Boşnak Kardeşimiz Canberk Layiç- Resim Sergisi ÖZEL HABER
Şubat 11, 2018
Instagram’da bunu yapan yandı! İfşa olabilirsiniz!
Şubat 12, 2018

Sandzak Dostları Bir Araya Geldi

Türkiye’nin köklü firması Salcano önderliğinde kurulan Sancak Dostları Platformu dün muhteşem bir kahvaltılı buluşma gerçekleştirdi.

Fatih Belediyesi ve Sancak Dostlarının belediyeye ait Çatladıkapı Tesisleri’nde birlikte gerçekleştirdiği ve yoğun bir katılımın olduğu kahvaltıda AK Parti milletvekili ve Balkan kökenli Mehmet Müezzinoğlu,Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ,Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altınay,Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, ilçe belediye başkan yardımcıları,Rumeli Ve Boşnak Dernekleri Başkan ve yardımcıları,Boşnak Medya Genel Yayın Danışmanı Şevket Kućevič ve kalabalık bir halk kitlesi katıldı

Program açılış konuşmasını yapan Salcano ve Sancak Dostları Platformu Başkanı Salih Akgül ,platform olarak Sancak bölgesinde gerçekleştirdikleri hayırlı hizmetlerden bahsetti . Prijepolje’de yarım kalan cami ve külliye projesi için de yardım çağrısı yaptı Ve az sonra da Sultangazi Belediyesi bu projeyi tamamlama sözü verdi ve katılımcılardan tebrikler aldı..

Protokol konuşmalarında ise Sancak ve Bosna ‘da yaşayan Müslümanların dertlerine değinildi ve yapılanlar ile yapılabilecekler konuşuldu..

Program keyifli bir şekilde sona erdi.

Biz de Boşnak Medya olarak Salcano ve Sancak Dostları Platformu çalışmalarına başarılar dileriz

Haber Kaynak : Boşnak Medya


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir