G-5HQRNHEWSG Soylu: İlk kez açıklıyorum, terör örgütü Lazkiye üzerinden Ege ve Akdeniz’e sızıyor – Bosnaklar1.com

Soylu: İlk kez açıklıyorum, terör örgütü Lazkiye üzerinden Ege ve Akdeniz’e sızıyor

Açıköğretimliler dikkat’ yarın son gün!
Ekim 5, 2017
İstanbul’da minibüs ücretlerine zam geldi
Ekim 6, 2017

Soylu: İlk kez açıklıyorum, terör örgütü Lazkiye üzerinden Ege ve Akdeniz’e sızıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “İlk kez açıklıyorum. Terör örgütü Lazkiye üzerinden Ege ve Akdeniz’e sızıyor” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , TBMM İçişleri Komisyonu’nda Muğla’daki terör operasyonlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Soylu, terör örgütü PKK’nın Lazkiye üzerinden Ege ve Akdeniz’e sızdığını söyledi. İçişleri Bakanı, bunun PKK’nın yeni bir yöntemi olduğunu söyledi. PKK’nın lider kadrosu tarafından verilen emirle bölücü hainlerin Ege ve Akdeniz’e sızmaya çalıştığı öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinden gelen son dakika bilgisine göre güvenlik güçleriyle çıkan çatışma neticesinde bölücü terör örgütü PKK mensubu 7 hainden 5’i öldürüldü, diğer ikisinin imha edilmesi için operasyon devam ediyor. Son Dakika! Muğla’nın Seydikemer ilçesinde dün yakalanan 7 teröristin ardından bugün bölgeden bir haber daha geldi. Köyceğiz’de köşeye sıkışan 7 hainden 5’i çıkan çatışma sonrasındaemniyet güçleri tarafından öldürüldü. Olay yerinden kaçan teröristler için operasyon devam ediyor.

Kaynak : www.hilalhaber.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir