G-5HQRNHEWSG TEKNOFEST İstanbul festivali başlıyor – Bosnaklar1.com

TEKNOFEST İstanbul festivali başlıyor

İstiklal Marşı’nın kabulünün 97. yıldönümü
Mart 12, 2018
İzmir Bosna Sancak Derneğine ‘Kadın Festivali’nde Büyük İlgi
Mart 12, 2018

TEKNOFEST İstanbul festivali başlıyor

TEKNOFEST İstanbul festivali 20-23 Eylül arasında kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, 20-23 Eylül 2018 tarihlerinde, İstanbul Yeni Havalimanı (İGA / İstanbul Grand Airport) yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Uluslararası çapta düzenlenen festivalde, aralarında Türk Yıldızları ve Solo Türk’ün de olduğu tüm dünyadan profesyonel ekiplerin gerçekleştireceği havacılık gösterileri, etkinlikler, girişim zirvesi ve teknoloji yarışmaları yer alacak. Dünyanın en kapsamlı festivallerinden birisi olacak TEKNOFEST İstanbul’da Türkiye tarihinin en büyük teknoloji yarışmaları düzenleniyor.

İHA destekli insansız kara aracı yarışması, insanlık yararına teknoloji yarışması, insansız su altı sistemleri yarışması, roket yarışması, savaşan İHA yarışması, nesnelerin interneti yarışması, model uydu yarışması, yapay zeka yarışması ve sürü İHA yarışmaları yapılacak.

Türkiye’nin farklı yaş gruplarında kurulu teknoloji takımları diğer ülkenin ekipleri ile yarışacak. Yarışmacı takımlara malzeme destekleri de sunulacak.

Uluslararası Girişim Zirvesi’nde ise yurt içi ve yurt dışında teknoloji girişimcileri ile yatırımcıları bir araya getirecek.

Kaynak : https://www.azonceoldu.com/teknoloji/teknofest-istanbul-festivali-basliyor-5aa1088c76381c401905bf22


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir