G-5HQRNHEWSG WhatsApp’a 3 yeni özellik geliyor – Bosnaklar1.com

WhatsApp’a 3 yeni özellik geliyor

Türk Telekom’un abone sayısı 40.5 milyona ulaştı
Ekim 31, 2017
Korsan dizi ve film izleyenler ve izletenler yandı!
Ekim 31, 2017

WhatsApp’a 3 yeni özellik geliyor

WhatsApp geliştirme ekibi, grup sesli görüşme özelliği üzerinde çalışmalara başladı.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, her güncellemede getirdiği yeni özellikler ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

GRUP SOHBETLERİNDE SESLİ ARAMA YAPILABİLECEK

WhatsApp geliştirme ekibinin üzerinde çalıştığı yeni özellikler ile çok yakında grup sohbetlerinde sesli arama yapabilecek.

EMOJİLERİN ADINI YAZARAK BULABİLECEĞİZ
Emojiler artık bir dil haline geldi. O kadar çok emoji var ki istediğimiz emojiyi arayıp bulmak için ciddi bir efor sarf etmemiz gerekiyor. Neyse ki WhatsApp geliştirme ekibi kullanıcıların emojileri bulma konusunda çektiği zorluğu anlamış olacak ki isim ile emoji bulma özelliğini geliştiriyorlar. Bu özellik sayesinde bir emojiyi bulmak istediğimizde metin çubuğuna ‘:’ (iki nokta üst üste) işaretini koyduktan sonra adını yazmamız yeterli olacak.

DİNAMİK SAAT ÇIKARTMALARI

Instagram’da bir fotoğraf göndereceğimiz zaman saati fotoğrafa ekleyebiliyorduk. Aynı özellik WhatsApp’a da geliyor. WhatsApp’da durum olarak ya da bir sohbette fotoğraf göndereceğiniz zaman fotoğrafa dinamik olarak zamanı gösteren bir çıkartma ekleyebileceksiniz.

 

Kaynak : https://www.sondakikaturk.com.tr/teknoloji/whatsapp-a-3-yeni-ozellik-geliyor-h59058.html


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir