G-5HQRNHEWSG Bosna Hersek’te cami imamının aracını kundakladılar – Bosnaklar1.com

Bosna Hersek’te cami imamının aracını kundakladılar

İşte iOS 11 Çıkış Tarihi ve Güncellemeyi Alacak Modeller!
Eylül 21, 2017
Şahinbey Belediyesi´nden Bosna Hersek´e Anlamlı Proje
Eylül 22, 2017

Bosna Hersek’te cami imamının aracını kundakladılar

Bosna Hersek’in orta kesimlerindeki Kiseljak’a bağlı bir köyde, kimliği belirsiz kişiler cami imamının aracını ateşe verdi.
Bosna Hersek İslam Birliğinden yapılan yazılı açıklamada, dün akşam saatlerinde Kiseljak’taki Duhri köyü imamı Mustafa Pasic’in aracının, kimliği belirsiz kişilerce yakıldığı bildirildi.

Pasic’e ait aracın, ailesiyle yaşadığı dairenin altındaki garajda kundaklandığı kaydedilen açıklamada, “Araba, çocukların uyuduğu odanın altında yakıldı. Hızlı müdahale sayesinde büyük bir felaketin önüne geçildi.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, hicri yılbaşı akşamı gerçekleşen böyle bir olaydan derin endişe duyulduğu belirtilerek, sorumluların en kısa zamanda tespit edilmesi ve adaletin yerini bulması istendi.

Öte yandan, Hırvat nüfusun yoğun yaşadığı Kiseljak’ta yaklaşık bir ay önce de başörtülü bir kadın alkollü olduğu belirlenen bir kişinin saldırısına uğramıştı.

Kaynak : www.timeturk.com


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir