G-5HQRNHEWSG Snapchat’in yeni özelliği çok konuşulacak! – Bosnaklar1.com

Snapchat’in yeni özelliği çok konuşulacak!

Facebook’tan soruşturma!
Temmuz 22, 2018
Maden suyunun faydaları neler? Çoğu neye zarar
Temmuz 22, 2018

Snapchat’in yeni özelliği çok konuşulacak!

Snapchat, getirdiği yeni eklenti sayesinde uygulama içerisinde bulunan tüm lenslere göz atabilmeyi kolaylaştırıyor.

Bildiğiniz üzere Instagram’ın lensler konusunda atılım yapmasının ardından Snapchat hızla kullanıcı sayısını kaybetmeye başlamıştı. Bu sorunu ortadan kaldırmak için ise kullanıcıların kendi Lens’lerini yapmalarına imkan veren Snapchat, uygulama içerisinde tüm bu lenslere göz atabilmeyi kolaylaştıracak yeni bir özellik daha ekledi.

Diğer kullanıcıların yaptığı lenslerden oluşan bir vitrin işlevi gören Lens Explorer, kendinize göre bir tanesini seçip kullanmanıza fırsat veriyor. Bu özellik sayesinde teker teker lensleri kaydırmak zorunda kalmamış oluyorsunuz.

Kamera ekranından kolayca ulaşabileceğiniz Lens Explorer ile birlikte yapılma tarihine göre sıralanmış 100 binden fazla lense göz atabilir ve o lenslerle oluşturulmuş hikayelere göz atabilirsiniz.

Herhangi bir tanesini beğendiğiniz takdirde ise sadece yukarıya kaydırmanız yeterli oluyor. iOS için erişime açılan bu özelliğin Android kullanıcılarına ne zaman geleceği ise belli değil.

Her ne kadar bu konularda Snapchat çalışmalarına devam ediyor olsada, kaybettiği kullanıcı sayılarını tekrardan toplayabilir mi açıkçası bilmiyoruz ancak bu saatten sonra Instagram ile yarışması muhtemel gözükmüyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/sosyal-medya/snapchatin-yeni-ozelligi-cok-konusulacak-5b472d118ca7801a805d20a2


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /eski-data/bosnaklar1/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir